Jak odliczyć 1%

  

Wyniki poprzednich akcji 

Zobacz podsumowanie wpłat na podstronie Na co przeznaczamy fundusze

Zarząd Stowarzyszenia POLARIS – OPP, składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które od 2004 roku postanowiły przekazać swój odpis od podatku dochodowego na rzecz Ogólnopolskiej Akcji „1% na astronomię”. Podziękowania kierujemy również dla wszystkich instytucji, które przyłączyły się do promowania idei „astroprocentu” za zaufanie, jakim obdarzyliście Państwo niniejsze przedsięwzięcie. Jesteśmy wdzięczny także wszystkim tym, którzy osobiście w ramach wolontariatu zaangażowali się w koordynację akcji zarówno z grona Stowarzyszenia POLARIS - OPP jak i osobom z zewnątrz.
    Liczymy na Państwa dalszą współpracę zarówno w umacnianiu pozycji Ogólnopolskiej Akcji na scenie krajowej astronomii amatorskiej jak i pomoc w zbiórce funduszy w kolejnych latach.

Decyzja o sposobie i celu wykorzystania zebranych środków z akcji „1% na astronomię” podejmowana jest przez Walne Zebranie Stowarzyszenia POLARIS-OPP, po przeprowadzonych konsultacjach społecznych jak analizie celów wpisywanych w deklaracje PIT. Dlatego też liczymy na Państwa uwagi i opinie, które można przesyłać takż na adres e-mail Stowarzyszenia POLARIS - OPP


Opracowanie strony - Stowarzyszenie POLARIS - OPP (C) 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.