Bezpłatne banery i nowa ulotka
biblioteka.JPGOd lutego br. w różnych miastach Polski można spotkać specjalnie wydaną serię banerów promujących Międzynarodowy Rok Astronomii 2009, których druk został częściowo sfinansowany ze środków Akcji "1% na astronomię". Oprócz tego mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową, oficjalną ulotkę Astroprocentu na 2009 rok.
08 Marca 2009
Ciemne niebo nad Polską
ciemneniebonadpolska.PNGMiło nam poinformować, że Akcja "1% na astronomię" wsparła kolejne przedsięwzięcie dotyczące problematyki ochrony ciemnego nieba oraz obchodów Międzynarodowego Roku Astronomii 2009 zarazem - jest to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy współpracy ze Stowarzyszeniem POLARIS - OPP w ramach programu Ciemne Niebo Polska: www.ciemneniebo.pl
26 Stycznia 2009
Czwarta edycja Astroprocentu.
s-2009.PNGWraz z nadejściem nowego i zarazem Międzynarodowego Roku Astronomii 2009, wznawiamy Ogólnopolską Akcję "1% na astronomię", która w tym roku ma znacznie większe możliwości działania na rzecz popularyzacji nauki o ciałach niebieskich, niż w latach poprzednich. Stało się tak tylko i wyłącznie dzięki Państwu, którzy tak licznie udzieliliście nam kredytu zaufania poprzez przekazanie 1% odpisu z podatku. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy pokładanych w nas oczekiwań i będziemy mogli liczyć na hojność również w tym, jakże astronomicznym roku.
09 Stycznia 2009
Rok Astronomii 2009
IYA2009_pl.PNGOd 14 września odbieramy od Państwa mailowe propozycje dotyczące celów, na jakie można by spożytkować tegoroczną pulę środków z opisów 1%. Miło nam poinformować, że zgodność składanych propozycji jest na tyle duża, iż nie trzeba zakładać dodatkowej sondy do głosowania. Już wiemy bowiem, że tegoroczną kwotę przeznaczymy na różnorodne działania związane z obchodami Roku Astronomii 2009 w Polsce!
29 Września 2008
Rekord!
MONETY.jpgNa tegoroczny wynik akcji "1% na astronomię" musieliśmy poczekać długo. Jak się okazuje - było warto. Większość osób działających przy promocji jak i administracji Astroprocentu, nie spodziewała się nawet dorównania wyniku z poprzednich lat. Początkowo wszystko na to wskazywało, gdy w pierwszych miesiącach zbiórki na konto akcji wpływały wręcz symboliczne kwoty. Specjaliści finansowi uspokajali jednak, że zmiana zasad przekazywania 1% w tym roku, nieco spowolni ale i znacznie ułatwi tę procedurę. Faktycznie mieli rację, co widać w sumarycznym wyniku finansowym Ogólnopolskiej Akcji "1% na astronomię", podliczonym wraz z pojawieniem się ostatnich wpłat od urzędów skarbowych, czyli z końcem sierpnia br.
13 Września 2008

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews

Opracowanie strony - Stowarzyszenie POLARIS - OPP (C) 2005-2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.